Máte problém s plastovými oknami či dverami v Banskobystrickom regióne?

Kontaktujte náš servis plastových okien !

Prednosti:

  • Dobré tepelne a hlukovo izolačné vlastnosti
  • Vynikajúca stabilita a statické vlastnosti okien
  • Zvýšená ochrana proti vlámaniu vďaka veľkej stavebnej hĺbke a bezpečne namontovanému kovaniu
  • Ľahká údržba zásluhou hladkého povrchu a širokého falcu
  • Moderný design s elegantnými kontúrami úzkou pohľadovou šírkou
  • K dispozícii v širokom sortimente farieb a dekórov.
  • Zvlášť vhodné pre väčšie elementy vo farbe alebo dekóre dreva

Každý, kto kladie dôraz pri návrhu fasády alebo interiéru na prirodzený vzhľad a nechce sa vzdať predností modernej okennej techniky s minimálnymi nárokmi na údržbu, má len jednu alternatívu: Plastové okná s optikou dreva. Toto riešenie je vhodné nie len pri oprave pamiatkových objektov a vidieckych vilách – okná s dekórom dreva vedia byť prekvapujúco presvedčivým výrazovým prostriedkom aj modernej architektúry.

Oboznámime Vás s celou problematikou okien – od prevedenia, bezpečnosti, zvukovú a tepelnú ochranu a samozrejme zabezpečíme záručný aj pozáručný servis. Našim zákazníkom zabezpečíme montáž, demontáž a dopravu okien podľa ich prianí. Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete produkt, ktorý bude spĺňať Vami požadované kritériá. Neváhajte nás osloviť s akýmikoľvek požiadavkami.

Plastové dvere sa vyznačujú vysokou pevnosťou a nízkou úrovňou prestupu tepla. Hliníkový prah má prerušený tepelný most, čo zamedzuje prestupu chladu v zimných mesiacoch. Zvláštna pozornosť sa venuje bezpečnostným opatreniam. Zosilnené výstuže a viacbodové uzamykanie dodáva dverám vynikajúcu stabilitu, dlhú životnosť, a ochranu pred násilným vniknutím.

Stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí. Vchodové dvere sú vyrábané v početnom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému riešeniu domu. Každý zákazník môže uskutočniť svoje myšlienky a predstavy, s ktorými mu pomôžeme od konštrukcie, až po zhotovenie a montáž dverí. Vysoko odolný materiál zaisťuje ich dlhú životnosť aj vysokú mieru zabezpečenia a jednoduchú údržbu.

Pevné spojenie do jedného celku zabezpečujú špeciálne rohové spojky, ktoré v spojení s mohutnými oceľovými výstuhami zabezpečujú vysokú pevnosť a stabilitu dverí. Dvere je možné zaskliť izolačnými sklami až do hodnoty U=0,5 W*m-2*K-1,bezpečnostnými sklami, zvukovo izolačnými sklami, ornamentovými sklami, reflexnými sklami… Ďalšou možnosťou sú dvere s plastovými dvernými GAVA výplňami rôznych tvarov a rôznym stupňom bezpečnosti.

Takmer na každom objekte nájdete dvere. Dvere, ktoré môžu každej budove, vile či domčeku dodať niečo výnimočné a krásne. Dvere môžu dokonale vystihnúť charakter a vkus majiteľa, môžu vyvolať obdivné pohľady okoloidúcich ale aj závisť susedov. Dvere môžu byť vyrobené podľa individuálnych prianí a potrieb zákazníka. V dverách môžu byť použité rôzne druhy výplní podľa vkusu a fantázie zákazníka. Práve preto nevnímame dvere ako stavebný prvok, robíme všetko preto, aby sme ich povýšili na umenie.

PVC vchodové dvere môžu byť otváravé dovnútra alebo von. Do ich profilu sa používa výstuha z pozinkovanej ocele, vonkajšie aj vnútorné dorazové tesnenie, viacbodové bezpečnostné kovanie. Výplň dverí je podľa požiadavky zákazníka. Takisto aj výber skla – štandardné bezpečnostné sklo, ornamentné sklo, sendvičové panely, deliace mriežky alebo výber s katalógu. Vchodové dvere sú vybavené tromi trojdimenzionálnymi dvernými pántami (nosnosť 100 kg/kus), a päťbodovým, kľučkou ovládateľným bezpečnostným kovaním, ktoré sa aktivuje zdvihnutím kľučky do hornej zvislej polohy. Výlučne v tejto polohe sú dvere zatvorené!

Máte možnosť vybrať si aj doplnky k dverám: poštová schránka, klopadlo, kukátko.

Naša firma dodáva aj dvere z hliníkových profilov s neprerušeným aj prerušeným tepelným mostom. Sú vhodné pre stavby s vysokými nárokmi na pevnosť a bezpečnosť výplní stavebných otvorov. Najmä dvere z hliníkových profilov sú vhodné na miesta s vysokou frekvenciou otvárania, napríklad predajne a hlavné vchody bytových domov (bytovky). Ponúkame vám ich za rozumné ceny a s plným príslušenstvom – samozatváracie mechanizmy, elektrozámky, zvončeky, menovky, komunikátory a podobne. Do garáží, skladov, umyvárok a pod.

Vybrali ste si z našich produktov?

Neváhajte a kontaktujte nás. Pripravíme pre Vás tú najlepšiu ponuku. Vyberte si aj z našich služieb – pretože všetko, čo Vaše okná a dvere potrebujú, u nás nájdete!

© 2019 Ivan Gašparík | Všetky práva vyhradené