Máte problém s plastovými oknami či dverami v Banskobystrickom regióne?

Kontaktujte náš servis plastových okien !

Horizontálne žalúzie

Interiérové horizontálne žalúzie patria medzi najpoužívanejšie interiérové tieniace výrobky. 

Výhodou horizontálnej žalúzie je nízka cena, dlhá životnosť, jednoduchá obsluha a v neposlednom rade ich estetickosť.

Nevýhodou žalúzie sú horšie tepelno izolačné vlastnosti s porovnaním s vonkajšími roletami.

Moderné interiérové horizontálne žalúzie majú ovládanie riešené guličkovou retiazkou, ktorá slúži tak na naklápanie lamiel ako aj na ich vyťahovanie a spúšťanie.

Interiérové horizontálne žalúzie umožňujú plynule regulovať; prirodzené osvetlenie.

Sú vhodné na otváracie aj sklopné okná i do zimných záhrad ako aj na strešné okná.

Vertikálne žalúzie 

Interiérové vertikálne žalúzie sú ideálne pre zatienenie väčších plôch, vďaka novým materiálom nielen v komerčných priestoroch, ale aj v domácnostiach.

Medzi hlavné výhody vertikálnej žalúzie patrí možnosť plynulej regulácie svetla natáčaním lamiel, tvarová prispôsobivosť a taktiež široká ponuka farieb a materiálov.

Hliníkové rolety 

Predokenné rolety sú vhodné na dodatočnú montáž. Nevyžadujú špeciálne úpravy stavby, rozmerovo sa prispôsobujú už hotovému otvoru.

Box, do ktorého sa navíja lamelový pancier, je umiestnený viditeľne na exteriérovej strane otvoru. Vo vodiacich lištách je vložené štetinkové tesnenie.

Štandardne sa v tomto type roliet používa hliníková lamela s výškou 37 mm plnená polyuretánovou penou, ktorá zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti, chráni pred hlukom a zároveň zatemňuje interiér.

Tento typ roliet sa vyrába aj v prevedení s integrovanou protihmyzovou sieťou.

Sieťky proti hmyzu 

Siete proti hmyzu zabezpečia prirodzene pokojné letné noci a pôsobia ako efektný filter medzi človekom a okolím. Rám sietí je vyrobený s extrudovaného hliníkového profilu.

Rám siete má osadené vnútorné skryté rohy, pri ktorých už nehrozí ich vyblednutie. Povrchová úprava rámu je práškovou farbou, štandardné odtiene sú biela a hnedá.

Ďalšie odtiene sú podľa RAL-vzorkovníka alebo renolitovou fóliou drevo dekór. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna odolného voči poveternostným vplyvom. 

Parapetné dosky – vnútorné PVC

Svojim tvarom a farebným prevedením dopĺňajú estetický vzhľad interiéru môžu zmeniť štýl celej miestnosti. So špeciálne vyvinutým autentickým dizajnom držia krok s klasikou aj trendom.

Popri skvelej kvalite si Vás získajú svojím pôvabom. Sú ideálnym riešením tak pri novostavbách, ako aj rekonštrukciách stavieb.

Extrémna odolnosťou povrchu voči mechanickému poškodeniu vysokým teplotám, vlhkosti, tlaku a všetkým v domácnosti používaným kyselinám a lúhom, stabilizovaná farba dekoračného materiálu, ukážková jednoduchosť spracovania, absolútne rovný povrch.

Parapety majú stabilizovanú farbu dekoračného materiálu, ľahko sa udržujú a odolávajú kyselinám, vodnému kameňu, vysokým teplotám a krátkodobo dokonca aj priamemu ohňu. Drobné znečistenia na povrchu je možné ľahko odstrániť čistiacimi prostriedkami.

Parapetné dosky – vonkajšie hliníkové

Vonkajšie parapety hliníkové ohýbané

Sú určené k montáži s plastovými, hliníkovými ale aj drevenými oknami. Na výrobu týchto parapetov sa používa hliníkový plech s povrchovou úpravou. Farebne sú dostupné v celej škále farieb RAL. Použití hliníkový plech môže mať hrúbku 0,8 mm alebo 1,4 mm. Šírka parapetov: 50, 70, 90, 110, 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 300, 320, a 340 mm. Ako nadštandard ponúkame parapety v šírke podľa požiadaviek zákazníka. Maximálna dĺžka je 6000 mm. Pri správnej montáži a použití príslušenstva (bočné kryty, skrutky,…) chránia fasády budov, odvádzajú vodu a dotvárajú celkový vzhľad stavby. Sú vysoko odolné voči poveternostným podmienkam.

Vonkajšie parapety hliníkové ťahané

Sú vysoko kvalitné a elegantné parapety, určené na montáž k plastovým, hliníkovým ale aj dreveným oknám. Tieto parapety sú odolné voči najtvrdším poveternostným podmienkam. Parapety sa vyznačujú predovšetkým vysokou mechanickou odolnosťou. Povrch je chránený plastovou fóliu. Pri montáži sa používajú starostlivo vyberané krytky, spojky a upevňovacie prvky tak aby vzhľad parapetov vhodne dotváral celkový vzhľad stavby. Hrúbka hliníku závisí na šírke parapetu. Hrúbka 1,8 mm pre šírky 50, 70, 90, 110, 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240 mm. Hrúbka 2,8 mm pre šírky 260, 280, 300, 320, 340 mm. Štandardne sú parapety dostupné vo farbách: biela, strieborná, bronzová a hnedá. V prípade požiadaviek zákazníkov vieme parapety dodať aj v nadštandardných farbách a to sú farby zo vzorkovníka RAL.

Pozinkované parapety

Sú ekonomicky najlacnejšou variantou. Montáž je rovnaká ako u hliníkových parapetov. Povrch pozinkovaných parapetov je proti mechanickému poškodeniu vybavený plastovou fóliou, ktorá sa po montáži odstráni. Vonkajšie pozinkované parapety dodávame v 2 základných farbách: biela a hnedá. Hrúbka použitého plechu je 0,6 alebo 0,7 mm v závislosti od farebného prevedenia. Podľa požiadaviek zákazníka možnosť nastriekania v akejkoľvek farbe RAL. Bočné plastové krytky vo farbe parapetu.

Lamelové zhrňovacie dvere

Lamelové dvere z plastových profilov sú vhodným doplnkom bytového interiéru. Nahrádzajú klasické dvere, nevyžadujú bočný pracovný priestor a vyrábajú sa na mieru.

Prevedenia s možnosťou dezénov s imitáciami drevín a farieb sa prispôsobujú Vášmu interiéru.

Vložením presvetlovacích okienok a ich usporiadaním podľa Vášho želania sa zabezpečia vhodné svetelné podmienky a celková úžitková hodnota výrobku.

Vybrali ste si z našich doplnkov?

Výborne, neváhajte nás kontaktovať, a my Vám pripravíme cenovú ponuku. Taktiež nezabúdajte, že sa jedná o doplnky – vyberte si aj z našich okien a dverí, pre ktoré sú určené. 

© 2019 Ivan Gašparík | Všetky práva vyhradené